27. Kapitola -Bleskový klan

16. září 2017 v 22:38 | Tajemný duch |  Příběhy Bleskového klanu.
Jasná hvězda vede svůj klan do bitvy. Do rozhodující bitvy. Musí zabránit tomu aby Rašelinový měsíc vyhrál. Musí ho zastavit. Ikdyby měla zemřít.
Přeběhla přes hranici se Sokolím klanem. Její klan ji věrně následuje. Do tábora se dostanou podle mnoha pachů koček. Ale znepokojivé je že po pachu Hadího klanu.
Jasná hvězda dovadla svůj klan až k táborů Sokolích. Bleskový klan vběhl do tábora. Nejdřív si mysleli že tu jsou jen tuláci a Hadi, pak ale spatřili i kočky Sokolího a Sojčího klanu. Bleskový se vrhli do bitvy a Sojčí se obrátili zády ke svým věznitelům a začali bojovat po boku Sokolích a Bleskových. Síly se obrátili.

Jasná hvězda se skoro dusí v tom pachu Hadího klanu. Oběhla zrzavou matku - která bojuje jako lvice - a skočila na Borovicového očka. Divoce se mu zakousla do hrdla. Dnes nemá s nikým slitování.

Myší ocas zaťal drápy do černého ramene Srnčí tlapy. Začal jí drásat bok. Srnčí tlapa zavřískla. Po chvilce se Myšímu ocasovi vykroutila a utekla. Jen co se Myší ocas postavil srazil ho na zem Levhartí flek. Zakousl se mu do přední tlapky a trhl. Myší naštvaně zavřískl a schodil ze sebe Levhartího. Oba se postavili na zadní a začali rozdávat rány.

Divoké srdce a Bledá duše spolu dorážejí na Říční orlici. Běhají kolem ní a kousají ji do tlapek a do zad. Říční orlice ve snaze odrazit jejich útok máchá tlapkami na všechny strany.
Nakonec schytala tolik kousanců že se musela stáhnout. Armáda Rašelinového začala prohrávat. Najednou všichni Hadi přestali bojovat a vzdali se. Shromáždili se kolem Rašelinového měsíce. Začali na něj nepřátelsky sičet. Zmatení tuláci se odplížili pryč. "Co to děláte? " zasičel nepřátelsky Rašelinový a kočky uviděli v jeho výrazu poprvé strach. "Vždyť chceme ovládnout všechny klany? " zeptal se už vyděšeně. "Ne to ty chceš ovládnout všechny klany" odpověděla naštvaně Duhová kožešina. Rašelinový se vyděsil. Duhová kožešina a pár dalších koček se na něj vrhlo a roztrhalo ho na kousky.
Černá hvězda přistoupila k Jasné hvězdě. "Jsem ti moc vděčná za to že si nám pomohla, ale jak si věděla že na nás zaútočili? " zeptala se s nakloněnou hlavou Černá hvězda. Přistoupila k nim Rychlá střela a začala vysvětlovat "Potom co nás Rašelinový měsíc ovládl to bylo těžké. Ale Myší oháňka, Jedlová kožešina a Kamenný kožich zjistili že mezi námi a Bleskovým klanem vedou tunely po liškách a jezevcích. Když jsme věděli i o všech útocích do předu. Věděli jsme i o tomhle útoku tak jsme se tajně domluvili s Bleskovými kteří přispěchali na pomoc" dopověděla. Děkujeme. A je nám líto vašich ztrát. Budeme nad nimi společně truchlit" mňoukla Černá hvězda.
Kočky začali truchlit nad mrtvými.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama