20. Kapitola - Sojčí klan

5. října 2017 v 18:27 | Tajemný duch |  příběhy Sojčího klanu
Noc byla chladná a Sojčí se k sobě museli mačkat aby se aspoň trochu zahráli. Kočky se probudili ztuhlé a prochladlé. Zatím co tuláci si pěkně v teple spali. Smrtelná odpověď, jako by býka velitelka, vyskočila na skálu. "Máme hlad, proto půjdou Sojčí na lov. A bez debat" přikázala.
"Už toho mam dost" ozval se přísný a odhodlaný hlas Zlatého plamena. "Vy si sem přijdete, zabijete půlku klanu, seberete nám doupata a pak nám chcete rozhazovat? Už toho mam dost!" vykřikl a rozběhl se ke skále. Srazil Smrtelnou k zemi a vyrazil jí dech. Ale než ji stačil zasadit smrtící úder shlukli se kolem něj ostatní tuláci. Klan se rozběhl k nim aby Zlatému pomohli ale tuláci ho roztrhali na kusy. Smrtelná ho vzala za krk a jeho bezvládné tělo hodila před klan. Jeho sestra a bratr - Oblačná kytka a Lví vichr ho jako první zacali oplakávat. "Tohle se stane každému kdo nebude poslouchat mé rozkazy " zasičela Smrtelná. Ještě před tím než se kočky stihli rozloučit se svým přítelem ho tuláci odnesli kam si do lesa. Oblačná kytka se zhroutila k zemi. Lví vichr, Hnědobílý kožíšek a ostatní se k ní přitulili aby jí uklidnili.

"Zítra je shromáždění. Rašelinový měsíc chce aby ste tam šli všichni, z důvodů které pochopíte později " zvolala s úšklebkem Smrtelná z vyvýšené skály.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sandstar Sandstar | Web | 6. října 2017 v 18:11 | Reagovat

Je pěkné, že to tu ještě žije xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama